Õnnelik naine

Žestid mida naised rohkem näha tahavad.

Kümme asja mida naised armastavad ja mida mehed rohkem tegema peaks.

Tõenäoliselt oled imeline poiss-sõber, suurepärane kohting ja vapustav üheöösuhe. Mees, kelle nahas su sõbrad vähemalt ühe õhtu sooviks olla, et näha kuidas sa seda teed. Võimalik, et oled lihtsalt nii äge.

Siiski, alati on võimalik teha paremini. Valgustame teid asjades, mida teevad mehed, kes on naiste silmis vaid „piisavalt head“ ja kes on mehed, kellest naised „tahavad kinni hoida“. Märkmete jätmisest kuni mantli selga aitamiseni, siin on 10 väikest žesti, mida naised rohkem näha soovivad.

1. Tervitussuudlus ja hüvastijätumusi.

Tervitussuudlus

Miski ei pane naisi tundma rohkem soojalt ja kodusemalt kui head aega musi hommikul enne tööle minekut või tervitussuudlus koju jõudes. Suudlusega annab mees sõnagi lausumata naisele teada, et tal on rõõm teda näha või ta tundis temast puudust. Tõeline pärl paaridele, kes on häälekalt tunnete avaldamises tagasihoidlikumad.

2. Kaisutamine.

Kaisutamine

Mehed, embamine ja hellitused on võti! Teaduslikult on tõestatud, et kaisutamine langetab stressi ja tõstab kehas hea enesetunde hormooni – oksütotsiini kogust. Kuid tõeliselt kurvastav on kui vahetult peale sessiooni linade vahel, tõuseb teie partner püsti ja läheb Grand Theft Autot mängima. Seks peaks tekitama soovi partner kaissu võtta ja teineteisele komplimente jagada. Kaisutamine pärast seksi näitab partneri kiindumust ja soovi koos olla.

3. Väikesed asjad.

Väikesed asjad

Väikesed asjad on need, mis näitavad naisele, et mees mõtles neist, isegi kui see oli vaid kümneks sekundiks. Kahtlemata ei ütle ükski naine „ei“ lillekimbule ja nad oskavad seda hinnata, kuid alati ei ole vaja ekstreemsusteni minna. Piisab väikesest meelespidamisest – näiteks poest midagi naise lemmikut kaasa tuues või spontaansest laubamusist keset päeva, juhul kui peaksite veetma aega eraldi ruumides.

4. Väikeste asjade märkamine (ja komplimenteerimine).

Märkamine

Ütlused nagu „näed täna väga ilus välja“ võivad sind kaugele viia. Suur osa naisi pöörab palju tähelepanu oma väljanägemise detailidele nagu meik, juuksed, küüned jne. Naised, kes seda ei tee, suunavad enda energia kuhugi mujale – oska märgata! Kui sa oled kaaslasega arvestav ja komplimenteerid tema poolt nähtud vaeva, jätad neile rõõmutunde ja teadvustad ühtlasi ka endale, et nad tegid seda ka osaliselt või täielikult sulle mõeldes.

5. Nõude pesemine.

Nõude pesemine

Kui naine on valmistanud eine ja mees peseb nõud, näitab see naisele, et mees oskab neid ja nende toiminguid hinnata. Üks asi on öelda „aitäh“ ja teine asi on teha midagi, mis tänulikkust näitab. Iga mees, kes sööb toidu ära ja pargib end diivanile jalgpalli vaatama, saab kõrvakiilu varem või hiljem. Juhul kui mees valmistab söögi, pesevad naised nõud ja ootavad samamoodi kõrvakiilu kui nad seda ei tee. Kas ikka ootavad – huvitav, mida arvab soovolinik?

6. Naisele mantli selga aitamine.

Mantliga blondiin

Mantli selga aitamine võib olla üks viimaseid rüütellikkuse jäänuseid, mis on kohane tänapäeva naiste soolisuse võrdõiguslikkuse ajastul. Selles žestis võib olla ka üllatusmoment naiste jaoks, sest nad ei oska seda oodata – tehes mehest härrasmehe ja pannes naise tundma end daamina. Sama kehtib ka uste avamisel, ehkki paljud naised tänapäeval kannavad naba paljastavat õhkkerget jopet ja liiguvad ustest, mis avanevad ise.

7. Tagant poolt kallistamine ja suudlemine laubale, ninale ning põsele.

Kallistus

Laubamusid, põsemusid, ninamusid. Naistel ei ole vaja täispööretel amelemissessiooni, et tunda end ihaldusväärsetena. Tihti eelistatakse just väikeseid mopse, mis näitavad, et mees soovib naist enda läheduses hoida ja ei ole ainult seksi peal väljas. Kallistused ja ümbert kinni hoidmine on intiimsed, ent mitteseksuaalsed ja pakuvad naistele lähedust.

8. Laske naistele magada.

Magamine

Kui vaatate koos filmi ja naiskaaslane juhtub uinuma, ärge äratage teda üles! Haarake padi ja pange see talle pea alla, et magus uni jätkuks. Kui olete külalisena naise kodus ja juhtute varem ärkama, laske neil samuti edasi magada. Peale ärkamist tunnevad naised end hästi, sest arvestasite nendega ja seadsite nad endast ette poole.

9. Rahvamassist läbi juhtimine.

Juhtimine

Naised sulavad, kui nad tunnevad, et mees soovib neile kaitset pakkuda. Mitte naiste pärast kakelda või neid iga päev näha tahta – see läheb juba üle piiri, vaid asetades käe naise alaseljale või võttes neil käest kinni, juhtides nad läbi rahvamassi. Nad tunnevad mehe hoolivust ja kohalolu nii füüsiliselt kui vaimselt.

10. Ütle aitäh!

Aitäh

Enamik naisi ilmselt märkavad seda alles siis, kui nad on suhtes kellegagi, kes seda teeb, aga mees, kes ütleb „aitäh“ asjade eest, mille puhul naine seda ei oota, on hoidmist väärt! Mitte ainult ei näita see naistele, et mees on arvestav ja hooliv, näitab see ka, et mees ei pea neid enesestmõistetavaks, mis on ühtlasi ka suurimaks suhete lõhkujaks.

Vaata Tutvumisportaale