Ajakirja TopGear Tellimine

TopGear ei ole ainult autoajakiri või telesaade, vaid elustiil, mis ei ühenda üksnes autohuvilisi, vaid palju laiemat demograafiat. Ainult TopGear pakub Eesti lugejaile kõrgtasemelisi originaalmaterjale, koos tekstide ja fotodega, maailma eksklusiivseimatest autodest, millega sõidetakse kõige eksootilisemates kohtades.

Ajakiri sisaldab autoteste ja proovisõite, uudiseid automaailmast, eksklusiivseid reisilugusid põnevate autodega jpm. Hea valik sünnipäevaks või jõulukingituseks meestele.

Telli siit!

Eesti ajakirjade kirjastamise turuliider AS Ajakirjade Kirjastus annab välja 30 väljaannet, mille lugejate koguarv on üle 600 000.

Kirjastuse väljaannete hulka kuuluvad ajakirjad Kroonika+Nädal, Eesti Naine, Naised, Teleleht, Kodukiri, Anne & Stiil, Tervis Pluss, Oma Maitse, Pere ja Kodu, Top Gear, Kalale!, Käsitöö, Käsityö ja Jana.

Paljude ajakirjade põhinumbri kõrval ilmub ka eriväljaandeid: Kodukirja lisaväljaanded Aed ja Suvekodu, Kroonika Kodu-eri, Oma Maitse tähtpäevade eri Pidu, Pere ja Kodu eriväljaanded Beebi, Koolieelik, 9 Kuud, Meie Lapse Tervis ja Eesti Naisel Elulood.