Tagatiseta tarbimislaen ja väikelaen internetist.

Otsid tagatiseta väikelaenu või tarbimislaenu? Tarbimislaenud ja väikelaenud eraisikutele koos tasuta laenukindlustusega pangast – Laenu saamiseks tuleb täita vaid laenutaotlus internetis.

Laenutaotleja peab olema vähemalt 22 aastat vana ja alalise elukohaga Eesti Vabariigis. Ühtlasi peab laenutaotleja omama püsivat sissetulekut (palk või pension) ning tal ei tohi olla maksehäireid.

Laenukindlustus kaitseb sind ootamatuste eest nagu töökaotus, õnnetused või tõsiselt haigestumine. Sinu laenu tagasimaksed on kindlustuse poolt kaetud maksimaalselt 12 kuu jooksul.

Millised on tarbimislaenu eelised, mis on võetud TF Bankist?
1. Puuduvad peidetud kulud ja lisatasud – ainuke kulu on intress
2. Laenulepinguga saab tasuta laenukindlustuse, mis kaitseb töötuks jäämise või raske haiguse korral (ükski teine pank seda ei paku)
3. Klient võib igal ajal laenu ennetähtaegselt tagasi maksta ilma igasuguste lisakulude või trahvideta – maksta tuleb ainult jooksva kuu intress

Tagatiseta väikelaenud ja tarbimislaenud
1. Laenusumma 200-4000 €
2. Hea intress
3. Pikk tagasimakse periood
4. Sisaldab TASUTA laenukindlustust!
5. Stabiilne Rootsi pank, ettevõte on asutatud 1987 ja sai pangalitsentsi 2012. Tegutseb viies riigis – Eestis, Rootsis, Soomes, Norras ja Poolas. TF Bank AB sai Rootsi Finantsinspektsiooni pangategevusloa jaanuaris 2012 (enne seda Time Finans)

Vali laenusumma ning tagasimakse periood ja laenukalkulaator arvutab sulle kuumakse suuruse.
tagatiseta väikelaen tarbimislaen
Sind võivad huvitada ka kiirlaenud internetist. Kiirlaene teatakse ka kui väikelaene, SMS laene ja tarbimislaene). Need on innovatiivsed laenutooted, mis toovad kliendini elektroonilise isikutuvastuse ja laenutaotluse internetist. Laenusumma laekub laenaja kontole pärast laenutaotluse positiivset vastust ja allkirjastamist, kas ID kaardiga või postkontoris. Vajalik võib olla ka konto väljavõtte esitamine.

Kiirlaenudel on lühemad tähtajad ja väiksemad laenusummad ning kiirlaene võetakse peamiselt igapäevaste kulutuste katteks.

Mõned laenupakkujad annavad kiirlaenu ka sularahas ning ilma tagatiseta: pole vajadust käendaja või pangakonto väljavõtte järele.

SMSlaenud aitavad tasuda ootamatute ravikulude eest, sobivad kaupade soetamiseks ja hobideks või reisimiseks ning paljudeks teisteks vajadusteks. Laenusumma 50-2000 €. Laenuperiood 5 päeva kuni 1 aasta.
Laen eraisikult. Omaraha viib kokku eraisikust laenuandjad ja laenuvõtjad. Laenajana on sul võimalik valida omale sobiv laenuperiood ja summa ning Omaraha otsib sulle kõige sobivama laenupakkumise eraisikult ja hoolitseb lepingute eest.. Laenuandjal ehk investoril on samuti võimalik määrata omale sobivad investeerimise tingimused. Laenusaajad saavad soodsama intressi ja investorid suurema tulu, sest Omaraha protsess on efektiivne. Omaraha veebileheküljel toimuvad tehingud kiiresti ja raha liigub minutite jooksul. Laena alati omadelt!

* Laenutaotlused 100% internetist
* 90% laenutaotlustest saavad rahastatud koheselt.
* Rohkem kui 10 korda madalam intressimäär võrreldes suuremate kiirlaenufirmadega.