Sildiarhiiv: Kassid

Kass rõõmustamas, sest omanik tuli koju.

Kassil on väga hea meel näha tema omanikku pärast kolme päeva üksi olemist. See on siiras rõõm, inimene ei ole talle vaid toiduallikaks. Kas teie kassid tervitavad teid sama moodi?

Vaata edasi»

Mustkunst kassidele

Internet läks pöördesse kui mustkunstnik Jose Ahonen koertele trikke tegi. Tema videoid vaadadati üle 13 miljoni korra! Penguin Magic tahtis teada, kuidas kassid mustkunstile reageerivad. Kas nad on sama huvitunud ja üllatunud, kui olid koerad?

Vaata edasi»

Kompilatsioon: Naljakad kassid end süüdi tundmas.

Vaata edasi»

Kassid reageerimas viraalsetele videotele

Vaata edasi»

LSD-d söönud kass: I’m a party animal!

LSD-d söönud kass: “I’m a party animal!”

Vaata edasi»

Kõige veidram lennumasin – sa ei unusta kunagi, mida see tüüp tegi oma surnud kassiga.

Me ei ole kindlad, kas see on fantastiline või täiesti hull, kuid üks asi on kindel – see on imelik. Mõne inimese kunsti definitsioonist ei olegi võimalik aru saada. Bart Jansen on kunstnik. Kurb päev tuli siis, kui tema armastatud kass Orville põrkas autoga kokku ja sai surma. Kunstnikuna tahtis ta oma surnud kassi kuidagi eriliselt mälestada. Ta jõudis otsusele, …

Vaata edasi»

Kassid, kes usuvad, et vannid on võrdväärsed mõrvaga.

Sissejuhatuseks… Kassid väga ei fänna vett. Kas näed seda? Üks üritab endast parima anda, et vesi tema päeva ei rikuks. Kuid inimese eest ei ole pääsu! Ole ettevaatlik, ta ei anna sulle kunagi andeks.

Vaata edasi»

Kassid ja seksikad tibid.

Täpselt õige nurga alt. See kass on nõus seal samas viimse hingetõmbe tegema. Jep, eks need pehmed padjad teevad oma töö. Nurrumine.

Vaata edasi»

Koerte ja kasside erinevus.

Vaata edasi»

Kassid, kes näevad välja nagu Hitler.

Vaata edasi»