Jõulukingitused naistele, mis on ühtlasi ka meestele!

Kiirematel päkapikkudel ja jõuluvanadel on kingitused naistele juba ostetud, kuid tihti jäävad tõelised mehed kingituste valimisega jänni, sest nad ei suuda otsustada, mida ikkagi naisele kinkida ning kuidas kingitust valida.
Aga mida siis jõuludeks naisele kinkida? Okei, lilled on selgelt out. Ehted on nii ja naa, oleneb kuidas ja millega neid kandma hakatakse, kas naisele üldse meeldib? Kosmeetika puhul võib ostmisega jänni jääda, sest mehed pole elus kosmeetikapoodi sisse astunud. Kinkekaardid on lihtsad ja mugavad, kuid nad ei tule südamest. Õige jõulukink väljendab hoolivust ning armastust, miks mitte ka midagi romantilisemast.

Kuidas teha parim jõulukingitus naisele, mis pakuks rõõmu ka mehele endale?
Kui sa oled mees, kes oma naisest hoolib, siis sa tead, et su naisele meeldib hea välja näha. Siin on kingiidee number üks, pane nüüd tähele. Õiges suuruses riiete ost võib osutuda problemaatiliseks, kuid lihtne on osta seksikaid sukkpükse, sokke, aluspesu ja teisi universaalse suurusega tooteid. Appi tuleb Hosling.com veebipood. See 2 in 1 lahendus toob rõõmu ka sulle endale, sest ostmine on mugav ning naine jääb valitud kingitusega kindlasti rahule, sest see sobib nii suuruse kui ka välimuse poolest. Lisaks pakub rohkelt silmailu ka mehele, sest kellele ei meeldiks hoolitsetud naine.

  • Värsked kollektsioonid
  • Kaup teele samal päeval!
  • Tasuta transport tellimustele üle €50
  • 5% Soodustus tellimustele üle €300

Ära valmista naisele pettumust
Koos pettunud naisega kaob ka armastus. Näita, et hoolid oma kaaslasest ning tee mõni kelmikas valik. Veel ei ole liiga hilja tellimus sisse anda, pühad on alles järgmisel nädalal. Jõulukingid jõuavad sinuni päeva-paariga ja elu on lill – väldi hingevalu, osta kohe!

Kui palju kulutab keskmine mees ühe kingituse ostuks?
Üle 50-eurose tellimusega on pakivedu tasuta. Selle raha eest saab naisele kaupa küll ja küll. Mitu paari sukkpükse, aluspesu, ööpesu, õmblusteta riideid ja kõike muud. Vaata pakkumisi siit

Mida Teie sel aastal oma kallimale kingite? Jätke oma kingiideed kommentaariumisse!