Internetiseks ehk küberseks, virtuaalseks ja veebiseks

Internetiseksi ehk küberseksi all peetakse enamasti silmas kujuteldavat seksuaalvahekorda (virtuaalseksi), milles osalejad on omavahel audio-visuaalses ja/või tekstilises ühenduses interneti, veebikaamera ja mikrofoni vahendusel. Internetiseksi ei harrasta ainult kaugsuhetes olevad paarid.

Veebiseksi võib igaüks nautida kasvõi kohe praegu! Olemas on spetsiaalsed veebikaamera seksi jaoks mõeldud portaalid, kus on lai kaameratüdrukute valik, kellega on võimalik suhelda ja ka privaatselt interneti vahendusel kohtuda ning veebiseksi harrastada. Nad on mõnes mõttes nagu virtuaalsed prostituudid või striptiisitarid. Neile tõesti meeldib riideid seljast võtta ja ennast näidata!

Näiteks: http://epiccamtime.com ja http://sekskaamerad.com

Alternatiivina on alati olemas tavapärasemad lahendused, kus on võimalik mikrofoni ja veebikaamera vahendusel veebiseksi nautida. Kasvõi Skype!

Virtuaalseksi ehk küberseksis puhul võib Teie partner võib olla ka virtuaalne (interaktiivne mäng, programm, film jms). Veebilehel LiveFun TV on võimalik ülitada sisse veebikaamera ja sukelduda virtuaalseksi maailma. Lisaks virtuaalseksile on lehel võimalused uute sekstutvuste loomiseks. Otsi naist, meest või paari, nad aitavad leida just seda, mida vajad. Kui sul veebikaamerat ei ole või tahad lihtsalt jälgida, sellest ei ole probleemi! Inimestele meeldib ennast näidata ja nad teevad seda hea meelega! Sekstutvused ja uued sõbrad veebikaamera vahendusel ootavad sind!

LiveFun TV asemel võib virtuaalseksi alternatiiviks soovitada ka mõnda interaktiivset DVD-d. Valik on lai!

Internetiseksi ehk küberseksi harrastatakse veel ka avalikes jututubades (seksijutud, piltide vahetus) ning sotsiaalvõrgustikes. Kui teil on kindel partner ja vahemaa on takistuseks, siis miks mitte? Võõrastega suheldes tasub olla ettevaatlik, kuid vahepala halli argipäeva on alati meeldiv! Inimeste seksifantaasiad erinevad seinast seina. Arvesta oma  sekspartneri soovidega ja suhtle avatult.

Tutvumisportaal Sextalker