Tutvus seks
Tutvus seks

Tutvus seksi eesmärgil

Tutvus seksi eesmärgil
Eestis otsivad tuhanded mehed ja naised tutvust seksi eesmärgil. Tänapäeval on sekspartneri otsing tehtud imelihtsaks. Valida on mitmete tutvumisportaalide seast, kus on võimalik sirvida tasuta tutvumiskuulutusi ja leida omale sobiv kaaslane.

Tutvus seksi eesmärgil

Küsimused ja vastused

Miks ja kas seks on hea või vajalik?
Enamik inimesi nõustub, et seks on hea stressileevendaja, kuid sellel on ka mitmeid teisi boonuseid. Seksimine enne magamajäämist aitab kiiremini uinuda, seega tulevad voodirõõmud pärast väsitavat tööpäeva igati kasuks. Seks põletab ka kaloreid. Kas on olemas mõnusamat kalorite põletamise viisi? Salenevad nii jalad, käed, õlad kui ka kõht. Ühtlasi vähendab seksimine valusid päevade ja migreeni ajal. Lapsevanemaks saada soovijatel suurendab regulaarne seksimine viljakusprotsenti. Samuti taandub südamehaiguste- ja vähirisk. Keha säilib nooruslikuna koos paranenud immuunsussüsteemi- ja vereringega. Kokkuvõtteks võib öelda, et vähemalt kaks orgasmi nädalas pikendavad Teie eluiga.

Seks sõbraga
Seksisemu või seksisemuks olemine on seks-suhe, mis kestab lühidat aega, tavaliselt mitte rohkem kui kuus kuud ja tihti palju vähem. Seksisemu omamine on suurepärane, sest see on mõlemale poolele kasulik, te saate täpselt seda, mida te tahate: keppi.

Kui sa ei ole suur kohtingutel käimise fänn ja sul on raske leida inimesi, kellega suudad mingi sideme luua või sul lihtsalt ei ole aega, siis seksisemu leidmine on võti. Loe alltoodud nõuanded läbi ning jaga neid ka oma partneriga. Kui te mõlemad neid järgite, ootavad teid ees suurepärased ööd ohjeldamatu nautlusega. Loe edasi: “Tutvus ja seksisemu: 15 viisi kuidas säilitada oma seksisemu kauemaks.

Mine Sex-Amigo leheküljele!
Sõbraga seksimise plussid ja miinused:
Kuna inimesed on üldiselt hõivatud ning neil ei ole aega olla tõsistes suhetes, ei taha nad iga suhtega kaasa suurt kogust suhtedraamat. Seni, kuni sa ei ole veel vana kõbi, on sul vajadused ning kui sa ei soovi harrastada litsakat elustiili, on seksusemu omamine ideaalne variant oma vajaduste katmiseks. Suhe, kus võid kirglikult seksida, anda lahkudes väikese suudluse ja rahulikult eluga edasi minna. Kui sa omad sekstutvusi õige mõtteviisiga, võib see olla tõeliselt lõbus kogemus. Kõik oleneb inimesest enesest. Iseseisva ja mõistvana tead, et emotsionaalseks muutumist tasub kontrollida ning asjad püsivad lihtsana. Loe edasi siit.

Sexbook on kõige suurim ja mugavam seks tutvuste portaal Eestis! Rohkem kui 106638 registreeritud Eesti kasutajat, kes otsivad kiirseksi, grupiseksi või teisi seks-suhteid.

Mine Sexbook tutvumisportaali!
Seks esimesel kohtingul
Kas naine peaks esimesel kohtingul seksima? Esimesel kohtingul seksimine annab naisele infot partneriga seksuaalsest sobivusest, tema peenise suurusest, vabaneb pingetest ning aitab olukorrast üldiselt paremini aru saada. Loe lähemalt edasi artiklist “seks esimesel kohtingul“.
Tutvumisportaali kasutajad kirjutavad:
“Otsiks siis sekskaaslast Rakveres või selle lähiümbruses.:)”
“Kas keegi tahaks paides või türil keppida ja suhu võtta üksteisel…. pind vajalik :P”
“Olen Tartu neiu….tahaks sexida!”

Paljad naised
Paljad naised

Mine leheküljele!

Tutvus täiskasvanutele
Kas ihaldad natukene romantikat või tõsist suhet? Ehk hoopis kirglikku sekspartnerit? Tutvused keskealistetele naistele ja nende huvilistele. Seksikad puumad on keskeas seksuaalselt aktiivsed naised, kes otsivad seks-suhteid. Tihti on nad huvitatud noortest meestest, kuid ei ütle ära ka seiklustele kuldses eas härrasmeestega. Selliste suhete puhul võib vanusevahe olla kuni kolmkümmend aastat. See, kuidas vanemad naised partnereid võrgutavad on eriline kogemus, midagi, mida iga mees peaks vähemalt korra elus kogema. Nad on kogenud ja teavad täpselt oma soove. Mine Seksikate Puumade tutvumisportaali ja registreeri ennast liikmeks, puumad ootavad sind!

Kohtu puumanaistega nüüd!
Kuidas suudelda?
Enne suudluseni jõudmist tuleb teha natukene eeltööd. Hoolitse selle eest, et su huuled oleks pehmed ja pragunemata või lõhedega. Uuri oma partnerilt, kas ta soovib suudelda või loe tema kehakeelt. Loe edasi artiklist “kuidas suudelda kirglikult“.

Hea seksi retsept
Hea seksikogemuse saamiseks tuleb järgida hea seksi retsepti. 11 koostisosa hea seksini jõudmiseks on: õige partner, turvalisus koos närvikõdiga, spontaansus, külgetõmme, meeltele tabamatu säde, emotsionaalne side, isiklik tuju, enesekindlus, ühised huvid, huumorimeel ja armastus.

-Õige partner
Internetiajastul ei ole õige partneri leidmine keeruline. Kõige lihtsam ja kiirem viis leida endale vabameelseid tutvusi või tõsiseid suhteid on internetitutvus. Teeme seksi on üks suurimaid ja mugavamaid seksi eesmärgil tutvumise portaal Eestimaal. Portaalis on rohkem kui 100 000 registreerunud liiget. Liikmed soovivad tutvuda seksi eesmärgil. Naine otsib meest, mees otsib naist, või paar meest/naist seksimiseks kahekesi või grupiseksiks.

Mine leheküljele!

Seksijutud

Seksijutud
Seksijutud

-Turvalisus koos närvikõdiga
Turvaseks on oluline! Uue sekspartneriga kohtudes kasuta alati kondoomi. Kondoomi kasutamine kahandab oluliselt suguhaigustesse haigestumise ning soovimatu rasestumise riski. Paaridele on oluline end üksteise seltsis turvaliselt tunda, aga seks on lõbusam, kui ta pakub natuke närvikõdi. Turvaseksi harrastamine võõra inimeseni võib viia tõeliselt kuuma kogemuseni, sest sulle on tagatud kindlustunne tänu kondoomile ja närvikõdi uuest kogemusest. Vabameelsetele inimestele on sarnased suhted lausa elustiiliks.

Tutvumisportaali Sextalker kodukord propageerib turvaseksi ja vastutus enda suguhaiguste kaitsmise eest on sinu õlul. Tutvumisportaaliga liitudes nõustud, et austad ka teisi liikmeid ja nende soove, ei levita kuulujutte ega delikaatseid andmeid ja harrastad turvaseksi.

Suundu Sextalkerisse!