Kuulsused, kes on kellegi tapnud.

Brandy Norwood

Aastal 2006 osales laulja/näitleja suures ahelavariis, mis põhjustas Awatef Aboudihaj surma. Brandyt ei mõistetud kunagi süüdi, kuid ta ütleb, et õnnetus siiski kummitab teda.
Brandy Norwood

Christopher Walken

Robert Wagneri naine – Natalie Wood, kukkus aastal 1981 üle paadi parda ja suri. See juhtus siis, kui Walken ja Wagner tülli läksid, sest Walken tahtis Wargneri naisega magada.
Christopher Walken

Ray Lewis

Pärast 2000 aasta Super Bowli puhkes järelpeol metsik kaklus, kaasates Lewise, tema kaks kaaslast ja grupi teisi inimesi. See lööming põhjustas Richard Lollari ja Jacinth Bakeri surma. 11 päeva hiljem esitati Lewisele ja tema kaaslastele süüdistus mõrvas.
Ray Lewis

Gucci Mane

Loll vaen räpparite Gucci Mane ja Jeezy vahel, laulu üle, mille nad 2005. aastal koos tegid, muutus räpaseks vastasseisuks, mis lõppes Jeezy Parima sõbra – Pookie Loci tapmisega. Guccy Mane ütleb, et see oli enesekaitse.
Gucci Mane

OJ Simpson

See on üks kuulsamaid mõrvajuhtumeid tänaseni. Aastal 1994 leiti surnuks pussitatuna väljaspool oma kodu OJ Simpsoni eksabikaasa Nicole Brown ja tema sõbra Ronald Goldmani laibad. OJ Simpsonit ei mõistetud kahes surmajuhtumis süüdi, kuigi on veenvaid tõendeid, et ta tegelikult tappis kaks inimest.
OJ Simpson

Felicia Pearson

Kõigest 14-aastasena sai räppar 8 aastat vangistust kellegi tapmise eest. Tal oli vaja aeg maha võtta!
Felicia Pearson

Rebecca Gayheart

Aastal 2001 sõitis Rebecca Gayheart autoga otsa 9-aastasele poisile, kes suri vigastuste tagajärjel. Öeldi, et ta ei näinud väikest poissi tänavat ületamas.
Rebecca Gayheart

Laura Bush

Oma keskkooliaastatel osales Laura Bush autoõnnetuses, kus ta ei peatunud stop märgi juures ning sõitis sisse teisele autole, mille roolis olnud juht suri. Need märgid on seal põhjusega, olge ettevaatlikud!
Laura Bush

Don King

Don Kingil õnnestus ebaseaduslike hasartmängude operatsiooni juhtides tappa kaks meest. Ühte ta tulistas ja teine lõi väidetavalt oma pea kõnniteele kui ta Don Kingiga kakles. Kahtlustatakse, et Don King trampis ta surnuks. Ta veetis neli aastat vanglas.
Don King