Xbox One ja Playstation 4

Kingisoovitus: Uue Generatsiooni Mängukonsool

Sony Playstation 4

Sony Playstation 4 on uue generatsiooni mängukonsool, mis toob endaga kaasa dünaamilise mängimise, integreeritud sotsiaalses ühenduses olemise, uuendatud graafika, kiiruse ja videojagamise funktsionaalsuse. Uus Playstation tuli välja 18.11.2013 ja müüs esimese 24 tunni jooksul üle ühe miljoni süsteemi!

Sony Playstation 4 on iga mänguhuvilise unistus. Koos uue konsooliga tuli välja ka uus juhtmevaba mängupult Dualshock 4. Uuenduslik ja ülimalt tundlik kuueteljeline sensor ja uhiuus puutepadist lisa. Puutepad võimaldab innovatiivseid interaktiivseid mängulahendusi, mis on seni olnud ennemõeldamatud, kuid Sony on siin teinud tõelise tehnoloogilise edasimineku ja nüüd on meil kõigil võimalus seda nautida läbi Amazon.com-i soodsatele jõulupakkumisele. Hinnale ei lisandu tollimakse, sest tellimine toimub EU siseselt ja kaup jõuab kiirelt ning turvaliselt Eestisse. Playstationid on Eesti poodides hetkel välja müüdud ja tasub kiirustada, sest sama võib juhtuda ka Amazonis.

Vaata lisaks:

Xbox One

Xbox One on uue generatsiooni konsool Microsoftilt. Konsool eeltellimused tulid müüki juba varakult ning esimesed konsoolid on inimestel käes, kuid enamik tellimusi täidetakse Xbox One ametlikul väljatuleku päeval 22. novembril.

Komplekt sisaldab konsooli, lisaseadet Kinect 1080p sensor, integreeritud Wifi ja HDMI sisendeid, USB 3.0 porte ja blu-ray mängijat. Tavalise komplektiga on kaasas ka Xbox One pult.

Xbox on disainitud konkureerimaks Sony Playstationiga ja seetõttu on ka Microsoftis kõvasti vaeva nähtud, et tuua teieni ainulaadne konsooli ülesehitus. Xbox One on mõeldud kasutajatele kui kõige arenenum mängukonsool ja meelelahutuskesksus. Valmistati spetsiaalne operatsioonisüsteem, mis lisas kõvasti kasutajamugavust.

Pakkumised: 

Kumb valida?
Soovituste poole pealt juhib seisu Sony Playstationi. Tema kasuks räägib eelkõige Playstationi soodsam hind ja Microsofti suur äpardus Xbox One avalikustamisel, mis põhjustas mänguritele suurt pahameelt. Tänaseks on Microsoft püüdnud oma vigu heastada ja Xbox One lõplik versioon on võrdväärne Playstationiga.

Võrdluseks:

Nõuanne:

Soovitame huvilistel konsool varakult ära tellida, sest pakiliiklus on jõulude ajal suure koormuse all ning võib esineda viiteid. On ka oht, et kõigile huvilistele häid pakkumisi ei jätku, kuna konsoolid on suure nõudluse tõttu pühade ajal välja müüdud.