Kiirlaenud

Kiirlaenud

Kiirlaen ehk krediit on võlgnevuse liik. Laenamiseks tehakse leping, kus märgitakse laenuandja ja laenuvõtja kohustused, õigused, laenusumma ning teised kindlaks määratud tingimused.

Laenupakkuja on krediidiasutus, mis tegutseb vastavalt seadustele ning järgib kiirlaenude andmisel häid pangandustavasid ja vastutustundliku laenamise põhimõtet. Laenupakkuja kohustus on arvutada kliendi jaoks mõistlik laenukoormus.

Laenuvõtja ehk võlgnik on kohustatud pool võlasuhtes. Iga laen on finantskohustus. Laenuvõtjal on kohustus laenuks võetud summa koos intressidega tulevikus tagasi maksta. Tutvu enne laenulepingu sõlmimist tähelepanelikult lepingu tingimustega.

Kiirlaenud (tuntud ka kui väikelaenud, SMS laenud, tarbimislaenud) on innovatiivsed laenutooted , mille teeb eriliseks asjaolu, et laenu saab taotleda internetist ning pärast isiku tuvastamist läbi elektrooniliste kanalite laekub laenusumma laenaja kontole.

Kiirlaenu iseloomustavad lühemad tähtajad ja väiksemad laenusummad ning kiirlaen on eelkõige tarbimislaen, mida võetakse peamiselt igapäevaste kulutuste katteks.

Kiirlaenud sularahas

Mõned laenuandjad pakuvad kiirlaenu ka sularahas ning ilma tagatiseta: pole vajadust käendaja või pangakonto väljavõtte järele.

Kiirlaenude võrdlus

Parima intressiga kiirlaen internetist

Laenupakkuja Laenusumma Tähtaeg
BIGBANK 300 – 10000 € 12 – 60 kuud Taotle laenu
Ehital krediit alates 2000 € 6 kuud – 15 aastat Taotle laenu
Ekspressraha 50 – 900 € 1 – 360 päeva Taotle laenu
Ferratum 35 – 600 € 15 – 60 päeva Taotle laenu
Laen.ee 50 – 5000 € 1 – 60 kuud Taotle laenu
Mogo.ee kuni 15000 € 1 – 60 kuud Taotle laenu
Monetti 50 – 1000 € 14 päeva – 12 kuud Taotle laenu
Omaraha.ee 50 – 1500 € 30 päeva – 60 kuud Taotle laenu
SMSlaen.ee 50 – 2000 € 5 päeva – 12 kuud Taotle laenu
Smsmoney 50 – 900 € 5 päeva – 12 kuud Taotle laenu
SMSraha 50 – 900 € 5 päeva – 12 kuud Taotle laenu
Yes Credit 50 – 1000 € 15, 30, 60 või 90 päeva Taotle laenu

Tagatiseta laenud

Laenud, mille puhul ei nõuta täiendavat lisatagatist on tagatiseta laenud. Tagatiseta laenude hulka kuuluvad kõik tagatiseta kiirlaenud, väikelaenud, tarbimislaenud jms. Tagatisega laenude puhul võib tagatiseks olla kinnisvara või auto.

Kinnisvaralaenud

Hüpoteeklaen ehk kinnisvaralaen on mõeldud uue eluaseme soetamiseks või laenamiseks kinnisvara tagatisel. Vajadus kinnisvaralaenu järele tekib tihti uue eluaseme ostmisel või vana renoveerimisel.
Eluasemelaenu puhul võib laenu kasutamise otstarve olla piiratud (kinnisvara ehk korterite, elamute, suvilate ning maatükkide ostuks – sihtotstarbeline laen).

Tavalisele laenule, mis on võetud kinnisvara tagatisel, tavaliselt laenuandja poolt piiranguid ei seata (vabakasutusotstarbega laen).

Autolaen

Autolaen on mõeldud uue auto ostuks (sihtotstarbeline) või laenuks auto- või muu mototehnika tagatisel (vabakasutusotstarbega).
Olenevalt lepingutingimustest, võib tagatiseks olev auto ka laenuvõtja kasutusse jääda, mis tähendab, et on võimalik vältida raha nimel auto müümist. Sõiduk läheb laenuperioodi ajaks laenaja omandusse, kuid kasutusõigus jääb laenuvõtjal alles. Autolaen ja kiirlaen auto tagatisel ehk autokiirlaen ei ole samad asjad. Neist saad lähemalt lugeda siit.

Kiirlaenupakkujad:

Avanss.ee on keskkond, mis aitab inimestel oma palgaga kuu lõpuni läbi saada. Inimestel on võimalik läbi Avanss.ee kuni oma palgapäevani 100€ kaupa avanssi taotleda.
Avansil ei ole intressi, selle asemel on kindel ühekordne tasu ning avansi saab kätte arvuti tagant lahkumata. Oma ainulaadsuse poolest on Avanss.ee osutunud menukaks valikuks paljude teiste kiirlaenu pakkujate seast.

Avanss kiirlaenud
Avanss kiirlaen
BestCredit on üheks juhtivaks laenuandjaks väikelaenude ja tarbimislaenude alal Eestis. Olles alustanud oma tegevuse 2012. aastal on BestCredit saanud paljude jaoks usaldusväärseks finantspartneriks. Madala intressimääraga laenud alates 50 eurost kuni 3000 euroni teevad BestCredit’ist parima valiku väikelaenu võtmisel.

Bestcredit kiirlaen
Bescredit kiirlaenud
BIGBANK Laenud.
Vastus laenutaotlusele kiirelt ja lihtsalt.
1.Laenud alates 300 kuni 10 000 eurot
2.Tagasimaksed algavad 3 kuu pärast
3.Laenud on saadaval kõikide pankade klientidele
4.Tagasimakseperiood 12-60 kuud

kiirlaen sularahas
Bigbank kiireim tee rahani
Bondora on kohtumispaik, mis ühendab laenajaid ja investoreid üle kogu maailma pakkudes neile vastastikku kasulikke lahendusi. Bondora pakub laenusoovijatele mõistliku kuumaksega parimaid laenutingimusi ja investoritele tulu laenusoovijatele laenatud rahalt. Bondoral on rohkem kui 70 000 klienti 28 erinevast riigist.

Isepankur
Bondora
Credit.ee eesmärgiks on saada parimaks kiirlaenude pakkujaks Eesti turul ja tuua klientideni mugav, kiire ja vastutustundlik teenindus. Finantsteenuste turule tuldi ligi neli aastat tagasi ja selle ajaga on näidatud ennast kui jätkusuutlikku ja usaldusväärset finants- ja krediidiasutust. Arengustrateegia aluseks on olnud luua automatiseeritud pank, mis teenindab kliente kogu ööpäeva. Tutvuge Credit.ee erinevate laenupakkumistega, mis on ülihead kliendisõbraliku intressi ning paindlike tähtaegade poolest. Loodame siiralt, et leiate Credit.ee laenude seast sobiva pakkumise. Esimene laen kuni 500 EUR intressivaba! Credit.ee Raha on Siin!

Laen kinnisvara tagatisel

EHITAL KREDIIT pakub madala intressiga laenu kinnisvara tagatisel. Finantseeringu kasutamise otstarve ei ole piiratud. Laenude tähtaeg on kuni 15 aastat. Laenu võivad taotleda kõik Eesti Vabariigis legaalselt viibivad eraisikud. Laenuvõtja saab soovi korral kuni 3 esimest kuud täielikku maksepuhkust, mille jooksul põhiosa ega intressimakseid tasuma ei pea. Lepingu kestvuse jooksul võib võtta maksepuhkust kuni 6 kuud ja tasuda sel perioodil ainult intressimakseid.

• Lepingutasu võib tasuda pärast finantseeringu saamist.
• Vastuse anname 1 tunni jooksul ( kui hindamisakt on esitatud ).
• Minimaalne laenusumma 2 000 EUR.

EHITAL KREDIIDIS on soovi korral võimalik refinantseerida teistes finantsasutustes juba olemasolevaid laene. HELISTA JA KÜSI LISA!

kinnisvaralaenud
laenamine
Ekspressraha tegeleb selliste finantsteenuste osutamisega nagu kiirlaen ja tarbimislaen. Kiirlaenud kannavad palju erinevaid nimesid – kiirlaen ja väikelaen või smsmoney ja sms laen või sms raha, kuid põhimõtte jääb samaks – laenu saamiseks tagatist Teie käest ei nõuta!´Ekspressraha – vii ellu oma unistusi juba täna!

kiirlaen internetist
kiirlaen internetist
Ferratum on suurim väikelaenupakkuja Euroopas, loodud aastal 2005. Nad on aktiivsed 19 riigis ja omavad üle miljoni kliendi. Ferratum alustas Eestis aastal 2006.

kiirlaen internetist
kiirlaen internetist
Hüpoteeklaen OÜ asutati 2009. aastal ning tegeleb kinnisvara tagatisel laenude väljastamisega. 2010. aasta lõpul oli Hüpoteeklaen antud sektoris uute laenude väljastamisel turuliider.
Kinnisvaralaen 10 000 €, 5 aastaks, intress vaid 116% aastas.

kiirlaen internetist
kiirlaen internetist
Kinnistulaen pakub laene kinnisvara tagatisel (korter, maja, suvila, mets, maa). Meie laenud on paindlikud ja esialgse vastuse anname juba loetud tundide jooksul laenutaotluse esitamisest.
Laenu kasutamisele Kinnistulaen omalt poolt piiranguid ei sea: laenu võib kasutada oma elujärje parandamiseks, olemasolevate kohustuste refinantseerimiseks, reisimiseks või lihtsalt mõne olulise ja edasilükamatu ostu tegemiseks.
Kinnistulaenu eelised:
• Alates 2000, kuni 60% tagatise väärtusest
• Kuni 5 aastaks
• Intress vaid 16% aastas
• Ilma hindamisaktita
• Vaba kasutusotstarve

kinnistulaen
kinnistulaen
Laen.ee Laenud igaks olukorraks!

Eesti kapitaliga ettevõte pakub:
1.Kiirlaen 50 kuni 900 Eeurot
2.Tarbimislaen: 500-5000 eurot otse internetist
3.Käenduslaen 1000 kuni 7500 eurot 60 kuuks.
4.Autolaen

5 sammu autotagatisega laenu saamiseks:
1. Leppige kokku aeg ja tulge oma autoga meie kontorisse.
2. Me teeme kindlaks Teie auto väärtuse ja kooskõlastame Teiega võimaliku auto tagatisel antava laenusumma.
3. Te esitate vajalikud dokumendid ning allkirjastame lepingu.
4. Te sõidate MAANTEEAMETi ning vormistate auto ümber.
5. Helistate meile, et kinnitada auto ümbervormistamist ning 10 minuti jooksul võite suunduda oma autoga panka raha järele.

Kinnisvara laenu taotlemisel ei pööra laen.ee nii suurt tähelepanu sissetulekutele, vaid tagatisele, millele hüpoteegi seadmine ei piira Teil kinnisvara kasutamist ega käsutamist, seega võite kinnisasja piiranguteta ka müüa.

laen
laen
Mogo pakub autoliisingut ja raha auto tagatisel. Tingimused kliendile on äärmiselt head. Vastus 30minutiga, raha kätte ühe päevaga kuni 90% auto väärtusest ja auto jääb alati kliendi kasutusse, isegi kui raha auto tagatisel.

Autoliising
Autoliising
Miks kliendid kasutavad MONETTI’t?
1. 5 aastat klientide usaldust, Monetti oli üks esimestest kiirlaenusid väljastavatest ettevõtetest Eestis.
2. Kuulub nüüd Rootsi ettevõttele Folkia.
3. Laenud 50 kuni 1000 eurot
4. Tagasimakse periood: 14 päeva kuni 12 kuud.

Kiirlaen
Kiirlaen
Omaraha viib kokku inimesed, kes soovivad raha laenata ja need, kes soovivad laenu anda.
Laenamise ja investeerimise tingimused saad ise määrata ja selle alusel otsib Omaraha Sulle sobivaima pakkumuse ning sõlmib lepingud. Laenusaajad saavad soodsama intressi ja investorid suurema tulu, sest Omaraha protsess on efektiivne. Omaraha veebis toimuvad tehingud kiiresti ja raha liigub mõne minutiga. Omaraha – laena alati omadelt!

* Laenutaotlemine 100% läbi veebi (üks paarist ettevõttest Eestis). Väga kiire laenajale.
* 90% laenutaotlustest saavad rahastatud koheselt.
* Ainult natuke üle 10000 registreerunud kasutaja (laenaja) – väga suur turupotentsiaal, et tuua üle suurte SMS laenu firmade (enam kui 100000 kasutaja) kliente. Võimalik tuua palju unikaalseid uusi kliente.
* Rohkem kui 10 korda madalam intressimäär võrreldes suuremate kiirlaenufirmadega.

Kiirlaen
Kiirlaen
SMSlaen.ee pakub eraisikutele kättesaadavat finantsteenust koos kõrgtasemel ja sõbraliku klienditeenindusega. Laenud 50-2000 eurot.

smslaen
smslaen
Vajad kiiresti raha? Registreeru kasutajaks ning võta sms laen internetist! Smsmoney.ee
Nüüd on uutel klientidel lisaks SMS Money esindusele võimalik ennast identifitseerida esmakordsel laenutaotlemisel ka Eesti Posti kontorites!

smslaen
smslaen
SMSraha esimene laen kuni 900 Eur, perood kuni 30. päevaks.
Laenu saamise protseduur uutele klientidele:
1. Registreerige end kasutajaks
2. Esitage laenutaotlus
3. Tuvastage oma isikut Eesti Postis
4. Raha laekub kontole või sularahas

smslaen
smslaen
Miks kliendid võtavad tarbimislaenud ja väikelaenud TIME FINANS´st?
1. Laenusumma 100 kuni 2000 eurot
2. Hea laenuintress: hetkel aastaintress vaid 26,65%
3. Tagasimakse aeg 12-60 kuud
4. Sisaldab TASUTA laenukindlustust!
5. Rootsi ettevõte, asutatud 1987. Tegutseb neljas riigis – Rootsis, Soomes, Eestis ja Norras.

· Esimene laen tasuta
· Esimene laen kuni 250 EUR tähtajaga kuni 30 päeva
· Korduv laen kuni 500 EUR tähtajaga kuni 30 päeva
· Olemasolevale kliendile raha pangakontole 15 minutiga klienditeeninduse lahtioleku ajal
· Informatsioon laenu taotluse protsessi kohta vaata Vivius.ee

Laenu saamiseks peavad olema täidetud järgmised tingimused:
* Teil peab olema alaline elukoht Eestis;
* Vanus vähemalt 21 aastane;
* Eesti kodanik või omama pikaaegset Eesti elamisluba ja isikukoodi;
* Teil ei tohi olla maksehäireid avalikes maksehäirete registrites;
* Peate esitama tõese info oma sissetulekute ning väljaminekute ja üldise finantsolukorra kohta;
* Teil peab olema juurdepääs internetile, mobiiltelefoninumber, pangakonto ja e-maili aadress;
* Esmakordsed kliendid peavad läbima isiku tuvastuse.

laenupakkuja
laenupakkuja
Esimene laen 0% Intressiga. YesCredit pakub laene vahemikus 50–1000 € tähtajaga 15, 30, 60 või 90 päeva. Seda turu soodsaima tasu eest. Yes Credit pakub klientidele kiirlaene, mis on mõeldud jooksvate kulutuste katteks või väiksema ostu sooritamiseks. Uutele klientidele pakutakse laenu vahemikus 50–200 €. Püsikliendid saavad taotleda laenu kuni 1000 €. Võtke Yes Creditiga ühendust lisaküsimuste korral või alustage laenutaotlust kohe. Raha laekub teie pangaarvele 15 minutiga.

kiirlaen yescredit
kiirlaen yescredit