Inim-Barbie Valeria Lukyanova ja teised Elav-Barbied.

#1 Inim-Barbie: Valeria Lukyanova

Inim-barbie

28-aastane Valeria Lukyanova on pärit Ukrainast. Ta sai üle maailma kuulsaks kui „elav Barbie“, kelle keha ja nägu meenutavad klassikalisi tüdrukute nukke. Tundub veider, et keegi tahaks täpselt nagu Barbie välja näha, kuid nii see ei ole. Valeria ei ole esimene, kes on läbi teinud kosmeetilise kirurgia protseduure, et Barbie moodi olla. Seda tegi näiteks ka ta lähedane sõbranna Olga Oleynik.

#2 Enne ja pärast

Enne ja pärast

Selline nägi Valeria välja enne kui ta hakkas Barbieks transformeeruma. Ta tunnistab, et oli juba end kohendada lasknud, kuid mitte näost. Barbieks muutumise juurde käib ka juuste pleegitamine ja värvimine. Igal hommikul krohvib Valeria mitu kihti kosmeetikat peale ning paneb silmadesse värvilised silmisuurendavad kontaktläätsed. Tema garderoob koosneb üsna napist riietusest.

#3 Mõõdud

Mõõdud

Valeria on 168cm pikk. Rinna-, vöö-, puusaümbermõõt 88-47-88. Tilluke kõigi standardite järgi. Kuidas on see aga võrdluses Barbiega? Kui Barbie oleks „päris inimene“, siis oleksid tema mõõdud 99-45-83. Seega, mitte ainult välimuselt ei sarnane Valeria Barbiega, vaid ta ka on proportsionaalselt sarnane. Inim-barbie kaalub praegu 45kg, varasemalt 42kg ja siis oli ta mures kaalutõusu pärast.

#4 Iluoperatsioonid

Iluoperatsioonid

Valeria ütleb, et ta on teinud ainult ühe iluoperatsiooni, et enda väljanägemine saavutada ning lisas, et lasi panna rinnaimplantaadid perfektsuse nimel. Sama hea põhjus nagu iga teine, mis viib noa alla minemiseni. Rinnaimplantaadid tegid tema rinnad kaks suurust suuremaks. Kuigi ta väidab, et on teinud ainult ühe operatsiooni, ei näe ta keha loomulik välja. Plastiline kirurg Dr. Alexander Teplyashina pakub, et Valeria on ka oma nina kohendada lasknud.

#5 Dieet

Dieet

Oma talje peenena hoidmiseks elab Valeria karmi dieedi peal. Ta läks neljaks kuuks mahladieedile, et puhastuda enne veedieedile üle minemist. On alles pühendumus! Valeria tahket toitu ei söö. Varem on ta olnud ka toore liha dieedil, mida peab ühtlasi ka aasta läbi sale olemise põhjuseks.

#6 Figuur

Figuur

Kõik tahavad teada kuidas sai Valeria oma Barbie-laadsed proportsioonid. Valeria sõnul on talle tehtud ainult rinnaoperatsioon ning ülejäänud keha on täiesti loomulik. Oma peene talje nimel käib ta iga päev jõusaalis. Eksperdid kahtlustavad ribide eemaldamise protseduuri. Tõde selgub kunagi hiljem. Oma emale pole Valeria sellest midagi rääkinud.

#7 Nägu

Nägu

Valeria väidab, et on teinud ainult ühe iluoperatsiooni oma barbieliku väljanägemise jaoks ning nägu on tal naturaalselt sellise kujuga. Ta kannab iirist suurendavaid värvilisi läätsesid oma loomulikult roheliste silmade peal. Meestel pole kaua kannatust oodata, kuni naine endale „näo pähe värvib“, kujutage ette kui kaua Valeria enda meiki teeb! Ta kannab oma nahale raske kihi meiki ja kasutab võltsripsmeid, et Barbie nägu olla.

#8 Hobid

Hobid

Tema hobideks on mediteerimine, spirituaalne tegevus ja matkamine koos abikaasaga. Ta usub, et on pärit mõnest teisest universumist ning suudab elada ilma toitu söömata, elatudes vaid päikeseenergiast. Ühtlasi on ta ka kõigeks valmis, et rohkem inim-barbie moodi välja näha.

#9 Uus dieet

Uus dieet

Kui Valeria sööb, on see taimne toit. Ta toitub ainult tooretest puu- ja juurviljadest tehtud sheikidest, et oma talje trimmis hoida. Nüüd plaanib ta aga toidu söömise täielikult lõpetada ja elada ainult päikesevalgusest. Toidust loobumine on seotud ka ta uskumistega. Nimelt tegeleb Valeria breatharianismiga, mis väidetavalt lubab elada ilma toiduta. Ta plaanib päikesevalgusest endal elu sees hoidmiseks energiat saada, ning kui see pole piisav, arvab Valeria, et tema „prana“ ehk elujõud toetab teda.

#10 Miks Barbie?

Miks Barbie

Viie aasta vanuselt alates on Valeria Barbiet armastanud. Ta on olnud nukkude poolt kütkestatud kogu oma elu. Lapsena kogus ta endale üle viiekümne nuku. Kuigi tal on sügavad isiklikud uskumused spirituaalsuse kohta, arvab Valeria, et ilu on ainult pealiskaudne. Barbie nukk on olnud pikalt iluideaalide standardiks ja Valeria on seda liiga tõsiselt võtnud. Enda Barbieks muutmine tundus tema jaoks ainuke loogiline samm.

#11 Elu enne Barbiet

Elu enne Barbiet

Üles kasvades tegi Valeria tüüpilisi teismelise asju. Ta tunnistab, et jõi alkoholi ning suitsetas ja talle eriti meeldis kange alkohol. Noorukina pidas ta palju pidu, uhkustades mitu shotti ta suutis järjest ära juua. Varases teismeeas üritas ta purgi tablettidega enesetappu.

#12 Barbie kohtus Keniga

Barbie kohtus Keniga

Nagu Valeria on kirurgiliselt täiendatud Barbie, on Justin Jedica Keni wannabe. 2013. veebruaris lendas Barbie New Yorki, et Keniga kohtuda ja „Insider Editioni“ jaoks kaanelugu teha. Fännide kurvastuseks tuleb mainida, et need kaks ei salli teinetest. Justin Jedicale on tehtud üle saja operatsiooni ja ta on selleks kulutanud üle saja tuhande dollari. Ken nimetas Valeria välimust nende esimesel kohtingul väga võltsiks. Barbie lajatas vastu, et Kenil on üle saja operatsiooni, ent tal vaid üks. Tundub, et Barbie võitis.

#13 Isiklik elu

Isiklik elu

Valeria töötab fotomodellina ja on abielus Ukraina ärimehe Dmitry Shkraboviga. Ta ütleb, et ta vanemad on „lahedad“ ning tal on vend Ivan ja õde Olga. Siin pildil näite ema ja tütre sarnasust. Kontrastiks tema varasemate aastatega, elab Valeria nüüd elu eemal „loomsetest tungidest“. Ta ütles intervjuus, et tema ja ta abikaasa on mõlemad alternatiivsest universumist. Seal universumis lapsed ei eksisteeri, ka intiimsust ei eksisteeri. Ühtlasi on ta vastu ka ülesöömisele ja teistele ihadele allumisele.

#14 Mida ta päev otsa teeb?

Mida ta päev otsa teeb

Mida siis Valeria oma päevas teeb? Enda traditsioonilisel töökohal on ta fotomodell. Lisaks sellele sialdab ta tüüpiline päev ärkamist, trenni ja ülejäänud aja internetis surfamist. Ta on ka õpetaja School of Out-of-Body Travelis. Valeria kaalub kolimist Ameerikasse. Tema ja ta abikaasa baseeruvad praegu Ukrainas, kus ta ülejäänud pere elab. Nagu varem mainitud, on Barbiel ka teine Barbie sõbraks: Olga Oleynik. Olga poissõber on Ameerika Ühendriikides ja Valeria abikaasa saab oma ettevõtte Ameerika turule laiendada.

Veel pilte inimbarbiedest:

Anastasiya Shpagina

Anastasiya Shpagina

Anzhelika Kenova

Anzhelika Kenova

Jenny Lee Burton

Jenny Lee Burton

Lhouraii Li

Lhouraii Li

Lilya Kish

Lilya Kish

Olga Oleynik

Olga Oleynik

Valeria Lukyanova

Valeria Lukyanova

Wang Jiayun

Wang Jiayun AKA Renee-Yun

Venus Isabelle Palermo

Venus Isabelle Palermo