Ilusad naised VS Koledad naised

Pornostaar või rahusteid täis topitud madrats.

Koledad naised peavad rohkem tööd tegema, et meest erutada ja erutatuna hoida. Sellepärast mõni ilus naine lamabki seal nagu meritäht, kui kole tüdruk on kõigeks valmis ja tema eesmärk on rahulduse pakkumine.
1

Granaat.

Enamikes tüdrukute seltskondades on olemas granaat. Nad on sõbrad, sest ta on naljakas ja ilmselt teeb neile asju. Ilusad tüdrukud toovad poisid õuele, granaat visatakse siis kui kõik teised on paarilise leidnud. Varju!
2

Kaks koledat.

Tüdruk vasakul on oma pilkupüüdva pärlikeegaga paganama armas, kuid midagi läks valesti… Ta vist ei saanud seda kõnet, mida ta ootas ja ühtäkki muutus ta inetuks nagu Hulk.
3

Ülejääkide krabaja.

See on inetu tüdruk kuumade sõbrannadega. Ta ootab kuni ilusad naised mehed meelitavad ja proovib ülejääkide peal oma õnne.
4

Kole sõbranna.

Kole sõbranna võib iga tüdruku atraktiivseks muuta. Ta võib olla “vaevu piisav” või “keskmiselt kobe”, kuid koleda kõrval on ta järsku kuum beib.
5

Koleda naise enesekindlus.

Mehed kipuvad väga kaunitest naistest eemale hoidma, sest kardavad äratõukereaktsiooni, mis paneb neid arvama, et keegi ei leia neid atraktiivsena. Koledad naised võivad end litsakalt riidesse panna ja nad saavad kogu tähelepanu, sest nad on kerge sihtmärk.
6

Penny ja Amy.

Penny ja Amy on klassikalised kuum tüdruk / kole tüdruk sõbrannad. Amyl on nutikus, kuid mitte välimus ja Penny ei pidanikuks vajalikuks hariduse hankimist, sest nägi alati hea välja.
7

Koledad “suhtumisega” tüdrukud.

Mõnel koledal naisel on paindunud enesearvamus. Kaitsemehhanism, kus nad on veendunud, et kõik tegelikult ilusad naised on koledad ja seetõttu on nad ise ilusad.
8

Makeup teeb kogu töö.

Mehed, olge sellega ettevaatlikud! Ta on ilus ja kole – kõik ühes. Te viite ta koju nagu kuuma tüdruku ja ärkate üles koleda kõrval. Tavaliselt mehed sellistele naistele rohkem ei helista.
9