Hullud 3D tätoveeringud

#1 Puuduolev tükk

Puuduolev tükk

Selle inimese kehal on naha all kalasoomused! Kas see on teadaanne evolutsioonist või hallotsinogeensetest droogidest?

#2 Tõmba lukk kinni, kallike.

Tõmba mu lukk kinni kallike

Kas see tätoveering on seksikas või häiriv? Me arvame, et natukene mõlemat. Topeltlukk on huvitav lähenemine, kuid sisemine pimedus rahutuks tegev.

#3 Ta on telliskivi . . . pea

Tellispea

See tüüp on kõvema peaga kui hunnik telliseid. Praod avause ümber on kena lisadetail. Huvitav, kuidas see koos juustega välja näeks?

#4 Nahk nagu paber

Nahk nagu paber

On üsna tavaline, et 3D tätoveeringud kujutavad efekti, kus inimese nahk on lahti rebitud, et näha, mis selle all on. Selle mehe tätoveering näitab, et tema naha alla on peidetud mingi imelik dokument. Kas see võib olla tema vanaema pannkookide retsept?

#5 Sälgutatud

sälgutatud

Selle asemel, et midagi paljastada, jätab selle mehe tätoveering tunde, nagu teda oleks rünnanud bipoplaarne jääkaru, vähemalt me arvame, et see on tätoveering.

#6 Lahti lukustatud õlg

Lukk lihas

Lahti lukustatud naha alt õlal paistavad lihased. Elavalt ilmeka efekti annavad läikiva ja niiskena tunduvad musklid.

#7 Ai!

Ai

See tätoveering tundub nagu ta päriselt valutaks – või on see vapustav optiline illusioon, mida igal halloweenil näidata? Inimestel tundub olevat suur vajadus näidata oma naha all olevaid lihaseid. Järgmine pilt on aga midagi uut!

#8 Pimedas helendav

Pimedas helendav

See tätoveering on tehtud erilise musta valguse all helendava tindiga, mida pole tavaolukorras eriti näha. Pole muret, et tuleb keha tööle mineku ajaks varjata.

#9 Sinine, selge taevas

sinine taevas

Selle tüdruku naha alt paistab sinine selge taevas ja vabaduses lendavad kajakad. Hästi tehtud varjud loovad väga hea efekti.

#10 Imelik aeg

imelik aeg

Selle mehe 3D tätoveering näitab, et südame asemel on tal hoopis tiksuv kell. Huvitab ühendamine nibuga.

#11 Steam punk

Steam punk

See 3D tätoveering näitab, et tema naha all on suvalised metallitükid. Kas me näeme seal kauboi kannust?

#12 Valmis võitlema

valmis võitlema

Selle mehe naha all on mingi iidne sõjaväe kaitsevarustus, näitamaks, et ta on valmis võitlema. Varustusel on ka keldi sümbol, väga Kartmatu!

#13 Ämblikmees

Ämblikmees

Selle mehe naha all on ämblikmehe kostüüm, mida õige ämblikmees kannab naha peal. Tundub, et tätoveeringu kandjal on midagi segamini läinud. Õnneks meenutab ta veidi Toby McGuiret.

#14 Otse näkku

Nägu

Me võiks selle mehe kohta midagi öelda, kuid kardame, et ta võib muutuda õudusunenäoks. Boonuspunktid iluaugustamise eest.

#15 Nikerdatud puit

Nikerdatud puit

See on päris jalg! Ilmselt üks parimaid optilise illusiooni tätoveeringuid mida me seni näinud oleme – efekt on väga kummastav ja tumedalt glamuurne.