Hämmastavad arme katvad tätoveeringud.

#1 Stiil armi asemel

See naine valis seljaoperatsioonist tekkinud armi katmiseks puhta stiili! Uhke lilleline tätoveering muutis armi kunstiteoseks.
7 Stiil armi asemel

#2 Jube roomik

Tõenäoliselt üks nutikamaid arme katvaid tätoveeringuid! Meile meeldib, kuidas sälgud selle mehe nahas on strateegiliselt kaetud ämbliku jalgadega, tekib väike 3D efekt.
2 Jube roomik

#3 Strateegilised roosid

Raske on leida tätoveeringu kujundust, mis on mitte ainult meelitav, aga ühtlasi katab ka kõik su armid, kui sul neid on mitu. See kaunilt kujundatud roosipuu teeb just seda!
3 Strateegilised roosid

#4 Sama hästi kui kadunud

Need inetud armid on edukalt kaetud võluva rooshibiskiga. Ergas õis püüab ka tähelepanu, jättes armid varju – geniaalne!
4 Sama hästi kui kadunud

#5 Kobra viimane lõige

Ka kobra on pilgupüüdmises edukas, lisaks veel natuke verd ja arm ongi igaveseks unustatud.
5 Kobra viimane lõige

#6 Kassiga varjatud

See pidi olema üks keeruline otsus – mitte ainult ei olnud seal arm, mida katta, vaid armi all oli ka rikutud tätoveering, mis oli sinna tehtud varem. Lahendus? Jahmatav must kass!
6 Kassiga varjatud

#7 Põletusest sai kaunitar

See daam ei pea enam oma armide pärast kunagi muretsema, sest tal on nüüd ilus ja ergas tätoveeritud tiiger koos roosaõielise viinapuuga. Tätoveeringut tähelepanelikult vaadates ei saa enam arugi, et tema nahk seal all armiline oleks. Edukas!
1 Põletusest sai kaunitar

#8 Kurat võib hoolida

Mitu inetut armi ja muud jäljed? Pole muret – tätoveering kuratlikust sõdalasest saab selle vea parandada. Nüüd pole armist jälgegi.
8 Kurat võib nutta

#9 Terad ja roosid

Järjekordne strateegiliselt paigutatud tätoveeringudisain, mis katab perfektselt mitu armi.
9 Roos

#10 Armist madudeks

Arm selle mehe kõhul ei paranenud väga hästi, aga tema uus tätoveering katab edukalt eelnenud punetuse. Armist pole jälgegi!
10 Arm ja madu