Club Illusion

Club Illusion on ehitatud endise kino Illusioon ja kultuslike underground pidude toimumiskoha ruumidesse Raatuse tänaval Tartus. Oleme suunatud head sisekujundust, tipptasemel valgust ja -heli ning kvaliteetset tantsumuusikat hindavale trenditeadlikule inimesele, kes soovib õhtut veeta meeldivas ja sõbralikus õhkkonnas ning kes ise samal ajal ei pea paljuks ka teistele head seltskonda pakkuda.

Klubis Illusion on kaks saali – peasaal ja mõnus rõdu, kus mängitakse vahelduse mõttes teistsugust muusikat kui peasaalis. Klubi programm on mitmekesine. Selle sisustavad mitmesuguse muusikalise suunitlusega (pop, rock, r&b, hiphop, house, drum & bass) üritused, kus võib näha ja kuulda maailmas nime teinud artiste ning Eesti DJ-de ja bändide paremikku.

Kolmapäeviti mängitakse pop muusika klassikat üritusel Retro.
Reedeti kõlab parim valik hiphop ja r&b muusikat üritustel: Connections, Sounds Of Hip Hop, Bling Bling ja Bad Jam.
Laupäeviti toimuvad tavaliselt eriüritused, pop-rock kontserdid ning kord kuus drum & bass sari Sin City.

Stiilse, glamuuririkka ja kitširohke interjööri autor on sisekujundaja Jaanis Ilves, kes on oma töö võtnud kokku ühe lihtsa sõnaühendiga – „koleilus“. Tulge vaadake, kui ei usu!

Avapidu toimus 23. veebruaril 2006.

Uudne asi Club Illusion’is, aga ka Tartu linnas üldse, on door manager, kelle ülesandeks on vastu võtta külalised ning ukse taha jätta ebaviisakad, agressiivsed ja liigjoobes kliendid, kes võivad korralike külaliste heaolu rikkuda. Soolist, rassilist või rahvusest tingitud selekteerimist ei toimu, loeb inimese üldmulje ja meelestatus. Selline uksepoliitika on loodud nende klientide heaolu silmas pidades, kes on sõbralikud, hindavad kvaliteetset muusikat, positiivset õhkkonda ja on orienteeritud meeldivale pidutsemisele.

Ööklubisse Illusion pääseb alates 18. eluaastast!

Club Illusion asub peaaegu Tartu südames, vähem kui kilomeetri kaugusel Raekoja platsist, kirdes. Selleks, et näiteks Raekoja platsilt klubisse jõuda, tuleb lithsalt ennast pöörata seljaga Raekoja hoone poole, jalutada Emajõe poole ja ületada jalakäijate sild. Liikuda tuleb edasi ja koguaeg otse, kuni paremal pool tänavat hakkab paistma punase-kollase-kirju avangardistlik sammastega hoone – Club Illusion. Klubi asub Raatuse tänaval, Uus ja Jaama tänava vahel; aadressiks Raatuse 97.

Aadress Raatuse 97
50604 Tartu
Telefon 742 4341
E-post info@illusion.ee
Veebilehed
www.illusion.ee